Apartament na Bemowie

Nowoczesne rozwiązania w tworzeniu wnętrz – ciekawy design. Apartament na warszawskim Bemowie to przykład połączenia spokojnych, pastelowych barw, miękkich tkanin, ale także surowych materiałów inspirowanych stylem industrialnym. Szarości, biele i czernie doskonale łączą się z ciepłym brązem drewnianych elementów takich jak podłogi, ściany czy wyposażenie meblowe. Zastosowane elementy i kolory wskazują na loftowy styl apartamentu. Całość projektu jest jednak spójna: to eleganckie, nowoczesne wnętrze, które daje poczucie przestrzeni i delikatnego chłodu uzupełnionego dodatkami w ciepłych barwach.

Apartament na warszawskim Bemowie to dowód na to, że nie trzeba bać się ciemnych barw przy tworzeniu wnętrz. W projektowaniu tej wyjątkowej aranżacji inspirowaliśmy się rozwiązaniami w stylu skandynawskim lecz uzupełnionymi loftem i glamour. Dzięki temu melanżowi osiągnęliśmy oryginalny efekt i elegancki klimat współczesnego apartamentu.

Projekt w którym naturalne, spokojne barwy i miękkie tkaniny łączą się z nowoczesnością oraz surowymi elementami. Biel, czerń i szarość w połączeniu z drewnem dają spójny i elegancji efekt.