Dwupiętrowy 380 metrowy dom w podwarszawskim Józefowie

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na zaoferowanie jakościowych projektów różnego rodzaju wnętrz domów jednorodzinnych i apartamentów. W ostatnim czasie portfolio naszego biura zostało wzbogacone o projekt dwupiętrowego domu, który odznacza się niespotykaną elegancją oraz wyjątkowym stylem. Tym, co rzuca się w oczy jest bardzo jasna kolorystyka wszystkich wnętrz. Zarówno ściany, jak i wiele mebli zostało zaprojektowanych w odcieniu bieli, co sprawia, że pomieszczenia wyglądają na jeszcze większe oraz bardziej przestronne.

Elementami, które wychodzą poza ten schemat są fotele, dywan, zasłony oraz akcesoria, które zostały zaprojektowane w kolorze błękitnym. Niezwykle estetycznie prezentuje się łazienka, która również przedstawia kolory bieli i błękitu zestawionych w niezwykle efektownej kompozycji. Na środku pomieszczenia znajduje się duży żyrandol z dużą liczbą żarówek, co sprawia, że pokój kąpielowy jest jasny i przestronny, a ponadto odznacza się wyraźnym, eleganckim stylem.

Dwupiętrowy 380 metrowy dom w podwarszawskim Józefowie

Inspiracją do tego projektu był wille w nadmorskich miasteczkach w okolicach Nowego Jorku. Połączenie luksusu, elegancji, ciepła i luzu.