Projekty Domów

Obojętnie czy jest to domek jednorodzinny czy luksusowa rezydencja, znajdziemy idealnie wpisujące się w oczekiwania Klientów rozwiązania. Kreujemy przestrzeń z wielkim szacunkiem do najdrobniejszych detali. Oferujemy projektowanie ponadczasowych domów. Podwarszawskie okolice, jak i sama Warszawa zasługują na nasz kolejny piękny i dopracowany projekt domu z aranżacją ogrodu.

Etap początkowy

Proces projektowania rozpoczynamy zawsze od szczerej rozmowy z naszymi Klientami. Chcemy dogłębnie poznać oczekiwania wobec funkcjonalności pomieszczeń i rozkładu oraz indywidualne gusta odnośnie stylu. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której nasi Klienci poczują się bezpiecznie i komfortowo. Poczują, że są u siebie. Zawsze przygotowujemy wizualizacje naszych pomysłów, a następnie rysunki techniczne. Bazując na doświadczeniu, jesteśmy w stanie polecić najlepszych dostawców materiałów i zbudować dla Ciebie dom „pod klucz”.

Formalności

Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że zadbamy o formalności związane z projektem budynku. Przede wszystkim postaramy się o uzyskanie pozwolenia na budowę. Przygotujemy pełną dokumentację i uregulujemy sprawy urzędowe.

Wykończenia

Wykończymy nieruchomość do stanu deweloperskiego, ocieplimy budynek, jak i zajmiemy się elewacją. Od A do Z zadbamy o wszystkie potrzebne instalacje, a następnie przeprowadzimy prace wykończeniowe w pełnej współpracy z Tobą, współpracując ze sprawdzonymi dostawcami. Nie musisz się przejmować, będziesz informowany na każdym etapie prac. Jeśli zechcesz, możemy również zająć się aranżacją ogrodu i zagospodarowaniem otoczenia nieruchomości.

Nasza oferta

W czasie swojej działalności niejednokrotnie realizowaliśmy wymagające projekty domów jednorodzinnych, szeregowych, a także budynków usługowych czy produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, w którym udowadniamy naszą kreatywność i ponadczasowość naszych prac. Jesteśmy w stanie również zaplanować i wykonać budowę całych osiedli jednorodzinnych.

I. PROJEKT DOMU

Projektowanie zaczynamy od rozmowy. Najważniejsze jest poznanie potrzeb oraz oczekiwań osób, które będą mieszkały w projektowanej nieruchomości. Na początku przygotowujemy wizualizacje domu, a następnie rysunki techniczne projektu. Doradzamy przy wyborze materiałów do wykończenia wnętrz. Projektujemy domy „pod klucz” – i to jest najwygodniejsze dla inwestora.

II. POZWOLENIE NA BUDOWĘ

To konieczne, bez tego dokumentu nie można rozpocząć inwestycji. Przygotowujemy pełną dokumentację oraz załatwiamy sprawy urzędowe.

III. STAN SUROWY

Budujemy.

IV. PRACE DEWELOPERSKIE

Obejmują wykończenie domu do stanu deweloperskiego, tak jak w przypadku mieszkań.
Zajmujemy się elewacją, instalacjami wewnątrz domu, ociepleniem i przygotowaniem domu do malowania i położenia podłóg.

V. PRACE WYKOŃCZENIOWE

Sama przyjemność. Doradzimy w każdym zakresie. Polecimy dostawców i serwisy lub
zorganizujemy to wszystko sami. Oczywiście we współpracy z inwestorem.

VI. ZAGOSPODAROWANIE TERENU

A na koniec (lub równolegle) możemy zbudować ogrodzenie, tarasy, chodniki, wyłożyć
kostkę, zrobić nasadzenia drzew, krzewów, położyć trawę oraz wysiać kwiaty. Od początku do końca nadzorujemy prace. Spotykamy się na pustej działce, a żegnamy w
pięknym, pachnącym nowością domu.